Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/websys/domains/pomoc-drogowa-walbrzych.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
O firmie - Pomoc drogowa Wałbrzych
pomoc drogowa z Wałbrzycha

Pomoc drogowa WałbrzychZadzwoń:690-913-333

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu świadczymy najwyższej jakości usługi pomocy drogowej dla klientów z Wałbrzycha, okolic tego miasta, a także dla wszystkich innych zainteresowanych klientów z całego obszaru naszego kraju. Oferujemy również wyjazdy do klientów, których problemy drogowe dotknęły za granicą. W naszym parku maszyn znajduje się nowoczesny sprzęt oraz pojazdy, które pozwalają na sprawny, szybki i bezpieczny załadunek, a także transport pojazdu lub innej maszyny na lawecie. Oczywiście wszystkie zadania związane z holowaniem wykonujemy z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm bezpieczeństwa.

 

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem branżowym, które pozwala na skuteczne naprawy i uruchamianie awaryjne pojazdów w trasie. Holowanie samochodu jest dla nas ostatecznością w sytuacji, w której wszystkie inne rozwiązania problemu zawiodą i konieczna jest naprawa w specjalistycznym warsztacie.

 

Nasza firma zajmuje się transportem różnych rodzajów pojazdów, maszyn i ładunków. Dzięki posiadaniu różnych niezbędnych licencji, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny, sprawny i szybki transport oraz inne usługi w Polsce i za granicą. Każdy klient może liczyć na fachowe, indywidualne i uczciwe podejście do zadania ze strony naszych pracowników. Reagujemy na każde wezwanie niezależnie od godziny i pory dnia. Wyjeżdżamy do klientów również w dni świąteczne. Zaletą naszej oferty jest również przystępna cena usług.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się