pomoc drogowa z Wałbrzycha

Pomoc drogowa WałbrzychZadzwoń:690-913-333

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu świadczymy najwyższej jakości usługi pomocy drogowej dla klientów z Wałbrzycha, okolic tego miasta, a także dla wszystkich innych zainteresowanych klientów z całego obszaru naszego kraju. Oferujemy również wyjazdy do klientów, których problemy drogowe dotknęły za granicą. W naszym parku maszyn znajduje się nowoczesny sprzęt oraz pojazdy, które pozwalają na sprawny, szybki i bezpieczny załadunek, a także transport pojazdu lub innej maszyny na lawecie. Oczywiście wszystkie zadania związane z holowaniem wykonujemy z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm bezpieczeństwa.

 

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem branżowym, które pozwala na skuteczne naprawy i uruchamianie awaryjne pojazdów w trasie. Holowanie samochodu jest dla nas ostatecznością w sytuacji, w której wszystkie inne rozwiązania problemu zawiodą i konieczna jest naprawa w specjalistycznym warsztacie.

 

Nasza firma zajmuje się transportem różnych rodzajów pojazdów, maszyn i ładunków. Dzięki posiadaniu różnych niezbędnych licencji, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny, sprawny i szybki transport oraz inne usługi w Polsce i za granicą. Każdy klient może liczyć na fachowe, indywidualne i uczciwe podejście do zadania ze strony naszych pracowników. Reagujemy na każde wezwanie niezależnie od godziny i pory dnia. Wyjeżdżamy do klientów również w dni świąteczne. Zaletą naszej oferty jest również przystępna cena usług.