pomoc drogowa z Wałbrzycha

Pomoc drogowa WałbrzychZadzwoń:690-913-333

Usługi

Autoholowanie Wałbrzych

Nasze przedsiębiorstwo usługowe zajmuje się holowaniem samochodów osobowych oraz dostawczych niezależnie od marki i modelu. Dzięki nowoczesnym pojazdom i zapleczu technicznemu zapewniamy bezpieczny przewóz pojazdów, maszyn i innych ładunków posiadających dużą masę oraz nietypowe gabaryty. Należy też pamiętać, że nasze auta dysponują wyposażeniem, dzięki któremu załadunek jest sprawny, szybki i bezpieczny. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel traktuje pomoc drogową nie tylko jako zawód, ale również jako pasję. Dużą chęć niesienia pomocy oraz profesjonalizm sprawia, że każdy klient może liczyć na najwyższy poziom obsługi.

Odpompowanie paliwa Wałbrzych

Czasami kierowcy w wyniku roztargnienia lub zwyczajnej pomyłki tankują nieprawidłowe paliwo, np. benzynę do pojazdu z silnikiem wysokoprężnym lub olej napędowy do auta benzynowego. Samo zatankowanie bez uruchamiania silniku nie jest groźne, ale niestety samochód jest w takiej sytuacji uziemiony. W takich sytuacjach nasza firma dojeżdża do klienta, holuje pojazd do warsztatu oraz fachowo odpompowuje źle zatankowane paliwo. Dzięki takiej formie pomocy możliwe jest zatankowanie prawidłowego paliwa oraz użytkowanie pojazdu bez obaw o uszkodzenie silnika.

Laweta Wałbrzych

W nowoczesnym parku maszyn należącym do naszej firmy znajdują się lawety. Oznacza to, że pomagamy klientom, którzy uszkodzili lub zniszczyli swoje pojazdy w wyniku stłuczek lub wypadków drogowych. Transportujemy również auta sprawne technicznie oraz przewozimy wiele innych maszyn nadających się do przewożenia na lawecie. Dzięki naszym licencjom i zezwoleniom jesteśmy w stanie realizować zlecenia transportu lawetami zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej. Obsługujemy klientów z Wałbrzycha, okolic, a także z całej Polski i Europy.

Pomoc drogowa TIR Wałbrzych

Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel zapewniający najlepsze usługi autopomocy. Dzięki doskonałej znajomości pojazdów mechanicznych nasi pracownicy są w stanie podjąć się nawet teoretycznie trudnych i skomplikowanych napraw w trasie. Pozwala to na skuteczne awaryjne uruchomienie pojazdu, który utknął w trasie z powodu awarii. Jeśli chodzi o holowanie to jest ono traktowane jako ostateczność, w sytuacjach, w których auto nie nadaje się do dalszej jazdy, a naprawa nie jest możliwa w terenie.

Tania pomoc drogowa Wałbrzych

Specjalizujemy się w fachowym wykonywaniu zadań z zakresu pomocy drogowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zapewniamy fachowe oraz szybkie wykonywanie zadań przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dużej dokładności. Zaletą naszej firmy jest również fakt, że oferujemy niskie ceny świadczonych usług. Oznacza to, że zapewniamy nie tylko fachową, ale również tanią pomoc drogową.

Pomoc drogowa 24h Wałbrzych

Bardzo ważny jest fakt realizacji zleceń w trybie całodobowym. Oznacza to, że reagujemy na każde wezwanie niezależnie od dnia i godziny. Wiemy, że awarie zdarzają się niespodziewanie, dlatego wyjeżdżamy do klientów również w godzinach nocnych, w dni świąteczne oraz wolne od pracy. Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy.